środa, 20 maja 2015

Szczęście.

Witajcie,

Po ponownej przerwie, zaczynam od nowa. W końcu udało mi się usiąść do komputera, zobaczyłam wyzwanie u Uli i postanowiłam wziąć w nim udział. Szkoda że właśnie mija połowa, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale :)
Dzisiejszym zadaniem jest pokazanie zdjęcia które przedstawia szczęście. Długo o tym myślałam, nie dlatego że jestem nieszczęśliwa, wręcz przeciwnie tylko tych zdjęć byłoby stanowczo za dużo.
Bo przecież uszczęśliwia mnie wiele rzeczy zaczynając od rodziny, przyjaciół, kota, pasji przez podróże, brak ograniczeń, to że jestem wolnym człowiekiem i na koniec, choć może powinno być na początku zdrowie - mam dwie ręce i nogi, mogę oglądać i słuchać - czyż to nie największe szczęście jakie możemy mieć? Choć czasem wydaje mi się że za dużo ludzi o tym zapomina.
Dla mnie szczęście to moje życie to że je mam, i takie jakie mam :) bo tylko chęci mogą nas ograniczać:) Dlatego zdjęcie ukazuje mnie i jeden z wypadów w góry, przy którym zawsze czuję się szczęśliwa.Życzę Wam duużo szczęścia,
Moniś-ka.

4 komentarze:

  1. Szczęśliwy ten, kto potrafi cieszyć się i doceniać wszystkie niby najzwyklejsze rzeczy, które są mu dane. Życzę Ci jeszcze dużo dużo szczęścia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic dodać, nic ująć... pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. szczęście to wspaniałe uczucie! kipi od Ciebie na zdjęciu :)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się że mogę poznać Twoją opinię :)