poniedziałek, 18 lipca 2016

Z aparatem.

Witajcie,

Tak dawno mnie tu nie było, że zastanawiam się czy pisanie w tym miejscu ma jeszcze jakikolwiek sens. Zauważyłam że dużo bardziej popularne stały się konta na FB, niż prowadzenie bloga. Ale jak tu zostawić swoje "dziecko" ?.
Mam lekka tremę, po tak długim czasie czuję się jakby był to mój pierwszy post. Chciałabym bywać tu częściej, ale po pracy ciężko mnie zmusić do włączenia komputera.
Dziś prezentuję Wam kartkę, która powstała z potrzeby chwili i pięknego obrazka, który odnalazł się przy okazji porządków ( tylko skąd ja go mam?)Mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu zagląda :)

Przesyłam słoneczne pozdrowienia w jakże ponury poniedziałek,
Moniś-ka.

5 komentarzy:

 1. Super, że jesteś :))) Karteczka piękna! I bardzo w Twoim stylu :)))))
  Masz rację - też uciekłam na fb :( Nie z własnej woli, klienci zdecydowali za mnie. Czasu brakuje na wiele rzeczy i z czegoś niestety trzeba zrezygnować :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja pamiętam i bardziej cenię sobie blogi niż Fb, i właśnie na blogach chętniej zostawiam komentarz. Fajna karteczka! pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczna kartka! Z takiej z całą pewnością ucieszył by się mój tata - wielki pasjonat fotografii i kolekcjoner aparatów fotograficznych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama mam za sobą powrót po rocznej przerwie i znam ten rodzaj tremy i ciekawość czy jeszcze ktoś pamięta i zaglądnie ;) Bardzo się cieszę, że działasz i pokazujesz i czekam na więcej :) PS. osobiście wolę bloga niż fb.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kartka przeurocza!! Fajnie, że udalo Ci się w końcu "zalogować" :) Ja to też od kilku miesięcy nie napisałam żadnego posta, bo tyle się u mnie dzieje....zaległości mam duże .... ale szczerze - wolę blog niż fb:) i to bez porównania:) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się że mogę poznać Twoją opinię :)